Wpływ alkoholu na potencję męską

Alkohol wpływa niekorzystnie na erekcję

Powszechnie wiadomo, że alkohol jest w stanie rozluźnić atmosferę. Można dzięki niemu spędzić ciekawie wieczór we dwoje. Kieliszek na przykład szampana czy też wina zwiększy i to znacznie popęd seksualny. Dotyczy to zarówno kobiet jak i także mężczyzn. Jednak nadmiar alkoholu jest bardzo zgubny. Alkohol znacznie zaburza świadomość, równowagę czy też nawet może wywoływać niekontrolowaną agresję. Alkohol pity regularnie może także prowadzić do uzależnienia. Uzależnienie może być naprawdę niebezpieczne i nawet może się zakończyć śmiercią. Warto zaznaczyć dosadnie, że alkohol naprawdę w niekorzystny sposób wpływa na erekcję. Po spożyciu alkoholu seksualne funkcje nie są nawet do końca kontrolowane. Wszystkie w zasadzie procesy w organizmie są mocno zaburzone. Wielu osobom, a już szczególnie mężczyzną wydaje się, że alkohol zwiększa znacznie ochotę na seks. Może i można by było się z tym zgodzić, ale wydajność seksualnej czynności ulega mocno obniżeniu. Dzieje się tak poprzez to, że alkohol mocno atakuje mózgowe ośrodki. Dodatkowo erekcja po alkoholu jest mocno upośledzona. Dzieje się tak z tego powodu ponieważ do penisa dopływa znacznie mniej krwi. Mniejszy i mało sztywny członek nie daje możliwości uprawiania seksu w sposób satysfakcjonujący. Mężczyzna w takim wypadku jest zażenowany sytuacją, a i partnerka ma swoje potrzeby mocno niezaspokojone.

Co zrobić, aby stosunek był udany?

Czy zatem możliwy jest w ogóle udany stosunek seksualny po alkoholu? Gdy alkohol nie jest spożywany w zbyt dużych ilościach jak i także zbyt często to tak naprawdę nie będzie się działo nic złego. Nie można przecież popadać w paranoję. Jakby nie było należy alkohol ograniczać, ale nie jest on całkowicie zabroniony. Wiadomo przecież, że wszystko jest dla ludzi, ale należy zachować we wszystkim umiar. Jednak mężczyźni u których zauważono już pierwsze problemy z erekcją, raczej powinni w ogóle zachować abstynencję od alkoholu, ewentualnie napić się okazjonalnie bardzo małe ilości alkoholu. Mężczyźni z problemami z potencją powinni zacząć w ogóle o siebie dbać. Powinniśmy wiedzieć, że nie tylko alkohol jest szkodliwy na erekcję. Również należy zwrócić uwagę na różnego rodzaju inne używki. Przeciwskazane są także narkotyki oraz palenie papierosów. Zdrowy ruch oraz odpowiednio zbilansowana dieta może pomóc radzić sobie z problemami z erekcją.

Nie stawiajmy alkoholu na pierwszym miejscu

Alkohol nie powinien być dla nas najważniejszy. Nie może być stawiany na pierwszym miejscu. Powinniśmy wiedzieć i wychodzić z założenia, że doznania erotyczne niosą za sobą dużo większe przyjemności, a niżeli napicie się alkoholu, nawet w dużej ilości. Oprócz tego gdy mężczyzna zaspokoi swoją partnerkę, to i ona jest w pełni usatysfakcjonowana i on ma świadomość i radość, że wszystkiemu jak najbardziej sprostał. W związku z tym wzrasta jego pewność siebie, a jakby nie było pewność siebie także wpływa bardzo pozytywnie na zniwelowanie zaburzeń erekcji.

Źródło http://viagra.edu.pl/kamagra.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *